سونی در مراسم Brazil Game Show امسال شرکت نخواهد کرد


سونی در مراسم Brazil Game Show امسال شرکت نخواهد کرد
اشتراک گذاری در : facebook twitter plus + telegram

سونی در تازه‌ترین اقدام خود با انتشار پستی در توییتر به‌صورت رسمی اعلام کرد در رویداد Brazil Game Show 2020 که در مهرماه برگزار می‌شود، شرکت نخواهد کرد.

 

با نزدیک‌شدن به زمان عرضه کنسول پلی استیشن 5، سونی نیز در سیاست‌های کاری خود تغییراتی ایجاد کرده است.احتمالا اطلاع دارید که پیش از شیوع ویروس کرونا و لغو مراسم E3 2020، این شرکت ژاپنی اعلام کرده بود که امسال قصد حضور در این رویداد بزرگ را ندارد. این اتفاق و تصمیم عجیب سونی تنها به E3 خلاصه نشد و مراسم GDC نیز به‌صورت مشابه از حضور سونی بی‌بهره ماند.

 

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد عدم حضور در مراسم‌های مربوط به صنعت بازی‌های ویدیویی برای سونی ادامه‌دار است؛ چراکه روز گذشته حساب رسمی شعبه برزیل پلی استیشن در توییتر با انتشار پستی اعلام کرد سونی در مراسم پیش‌روی Brazil Game Show که از تاریخ ۱۷ مهر تا ۲۱ مهر (هشت تا ۱۲ اکتبر) برگزار می‌شود، شرکت نخواهد کرد.

 

پس از بررسی و ارزیابی‌های فراوان، در بخش سرگرمی سونی تصمیم بر عدم حضور در رویداد Brazil Game Show 2020 گرفته شد. ما بی‌صبرانه منتظر لحظه دیدار با طرفداران خود در کشور برزیل هستیم تا پروژه‌ها و برنامه‌های جذاب خود را به آنها معرفی کنیم.

 

برای افرادی که اطلاعات زیادی از مراسم Brazil Game Show ندارند، این مراسم هر ساله هرچند به‌ اندازه رویدادهایی چون E3 و Gamescom شناخته شده نیست، اما با این‌حال یکی از بزرگترین مراسم‌های صنعت بازی‌هایی ویدیویی نیز به‌حساب می‌آید.

 

باتوجه به اینکه سونی تمام فرصت‌ها و مراسم‌های پیش‌رو را بنا به دلایلی از دست داده است، حال باید منتظر ماند و دید چگونه و چه زمانی بالاخره این شرکت برنامه‌های آینده خود را به‌صورت رسمی معرفی می‌کند.

 

به‌نظر شما دلایل تصمیم‌های اخیر سونی مبنی‌بر عدم حضور در مراسم‌ها و رویدادهای بازی‌های ویدیویی چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.
نظرات

Ros bLitz در۰۵ مرداد ۹۹ ساعت ۰۷:۴۴ ب.ظ

fadi1122

پاسخ دادن به این نظر

  •  

  • پاسخ دادن به نظر Ros bLitz

 

درست ! نظر شما با موفقیت ثبت شد!!!ارسال نظر