به‌گفته‌ نیل دراکمن بازی The Last of Us part 2 بسته‌ الحاقی دریافت نخواهد کرد


به‌گفته‌ نیل دراکمن بازی The Last of Us part 2 بسته‌ الحاقی دریافت نخواهد کرد
اشتراک گذاری در : facebook twitter plus + telegram

با توجه‌ به صحبت‌های جدید نیل دراکمن، کارگردان قسمت دوم بازی The Last of Us، سازندگان این بازی برنامه‌ای برای عرضه‌ی بسته‌های الحاقی برای این بازی ندارند.

 

در جدیدترین اخبار بازی ، نیل دراکمن کارگردان بازی The Last of Us Part 2، اعلام کرد که درحال‌حاضر برنامه‌ای برای عرضه‌ی بسته‌های الحاقی برای این بازی وجود ندارد. این بازی پس از موفقیت چشمگیر خود بعد از انتشار که پس از مدت‌ها هفته‌ی گذشته منتشر شد، توانست رکورد سریع‌ترین فروش در میان بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌‌استیشن 4 شکسته و عنوان سریع‌ترین فروش در میان بازی‌‌های انحصاری این کنسول را به خود اختصاص دهد. بعد از تمجید منتقدین از خط داستانی بازی و کیفیت ساخت آن، نیل دراکمن در جدیدترین صحبت‌های خود اطلاعات جدیدی از جزییات آینده‌ی آن در اختیار کاربران قرار داد.

 

نیل دراکمن در صحبت‌های جدید خود با اعضای Kinda Funny Games اطلاعات جدیدی از جزییاتی که کاربران این بازی می‌توانند انتظار داشته باشند را در اختیار آن‌ها قرار داد. زمانی‌که از او درباره‌ی احتمال عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی برای گسترش خط داستانی این بازی مانند بسته‌ی الحاقی The Last of Us: Left Behind سؤال شد، او در جواب گفت:‌ «درحال‌حاضر هیچ‌ برنامه‌ای برای عرضه‌ی بسته‌های الحاقی برای این بازی در دست اجرا نداریم».

 

در طول سال‌های گذشته، شرکت Naughty Dog با عرضه‌ی بازی‌های مستقلی مانند The Last of Us: Left Behind و Uncharted: The Lost Legacy که به‌عنوان بسته‌های الحاقی برای بازی The Last of Us و بازی Uncharted 4: A Thief’s End منتشر شدند، نشان داد که علاقه‌ی زیادی برای گسترش داستان بازی‌های مهم خود دارد تا از تکراری شدن آن‌ها جلوگیری کند. باتوجه به عرضه‌ی این بسته‌های الحاقی در سال‌های گذشته (مخصوصا بسته‌ی الحاقی Left Behind)، کاربران کنجکاو شدند که بدانند آیا این شرکت برنامه‌ای برای عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی برای قسمت دوم بازی The Last of Us دارد یا خیر؟ با‌این‌حال نیل دراکمن در صحبت‌های خود به‌طور شفاف بیان کرد که در حال حاضر برنامه‌ای برای این کار ندارند و داستان این بازی کامل است و نیازی به گسترش آن نیست.

 

نیل دراکمن در صحبت‌های خود اشاره‌ی کوچکی به احتمال عرضه‌ی قسمت چندنفره‌ی بازی The Last of Us Part 2 کرد؛ موضوعی که شرکت Naughty Dog در بیانیه‌ای در سال گذشته اعلام کرد که این حالت در زمان عرضه‌ی بازی به‌دلیل گستردگی حالت داستانی آن در بازی وجود نخواهد داشت.

 

بااین‌حال نیل دراکمن اطلاعات زیادی از جزییات این موضوع در اختیار کاربران قرار نداد ولی اشاره کرد که استودیوی سازنده بازی در حال کار روی یک حالت چند نفره برای طرفداران بازی The Last of Us است. این موضوع که آیا این حالت تکرار بخش چندنفره‌ی نسخه‌ی اول این بازی خواهد بود یا شاهد یک بخش جدید خواهیم بود، هنوز تایید نشده است ولی به‌احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک اطلاعات جدیدی درباره‌ی آن خواهیم شنید.

 

بازی The Last of Us Part 2 درحا‌ل‌حاضر به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی ‌استیشن 4 در دسترس است.
نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است...

 

درست ! نظر شما با موفقیت ثبت شد!!!ارسال نظر