افزایش احتمال جریان داشتن آنچارتد و بازی The Last of Us در یک جهان


افزایش احتمال جریان داشتن آنچارتد و بازی The Last of Us در یک جهان
اشتراک گذاری در : facebook twitter plus + telegram

مخاطبان زیادی تا به امروز موفق به پیدا کردن ایستراگ‌های بازی TheLast of Us در بازی آنچارتد 4 و ایستراگ‌های آنچارتد 4 در بازی TheLast of Us Part II شدند. اما حالا یک ایستراگ جدید و جالب ازراه رسیده است.

 

نیل دراکمن تا امروز سه بازی ویدیویی بزرگ را نویسندگی و کارگردانیکرده است؛ بازی The Last of Us، بازی Uncharted4: A Thief's End و بازی TheLast of Us Part 2. در نتیجه عجیب نیست که در این آثار ایستراگ‌هاییپیدا می‌شوند که به یکدیگر اشاره دارند. مثلا پیش‌تر زومجی در مقاله جالب‌ترین ایستراگ‌هایبازی The Last of Us Part 2 به وجود انگشتر نیتن دریک با عبارت SicParvis Magna در بازی The Last of Us Part IIاشاره کرد. ماه‌ها قبل نیز یک نفر جنازه یک کلیکر (موجودات ترسناک جهان بازی TheLast of Us) را در اعماق آب در بازی آنچارتد 4 پیدا کرد.

 

تازه سال‌ها قبل یک روزنامه در بازی آنچارتد 3 پیدا شد که خبر از آغازپخش یک قارچ جهش‌یافته‌ی عجیب بین مردم می‌داد؛ قبل از آن که حتی بازی TheLast of Us معرفی شود. باتوجه‌به همه‌ی این‌ها هم بسیاری از گیمرها می‌گویندکه احتمالا در نگاه نیل دراکمن، داستان سری بازی TheLast of Us در همان جهان سری بازی آنچارتد روایت می‌شود؛ صرفا با چند سالاختلاف زمانی و شاید کیلومترها فاصله از لحاظ مکانی. با اینکه هیچ‌کس انتظار نداردکه چنین فرضیه‌ای تا ابد توسط سازندگان به‌صورت کامل رد یا تایید شود، گیمرها بهجست‌وجو برای یافتن ایستراگ‌های بیشتر می‌پردازند.

 

در همین حین نکته‌ی اصلی آن است که مواردی همچون وجود بازی‌های آنچارتددر اتاق الی در بازی The Last of Us Part II یا وجود کمیک The Last of Usدر بازی آنچارتد، هیچ اشاره‌ای به قرار داشتن همه‌ی شخصیت‌ها در یک جهان نمی‌کنند.بلکه صرفا ایستراگ هستند. ولی حالا یک ایستراگ پیدا شده است که دقیقا به وجود مکانییکسان بین این دو جهان اشاره دارد.

weston_pharmacy_tlou_uncharted


در بازی آنچارتد 4 شما می‌توانید یک قوطی قرص پیدا کنید که متعلق بهشرکت داروسازی Weston است؛ درحالی‌کهگیمر دقیقا Weston's Pharmacy را در بازیلست آو آس ۲ نیز مشاهده می‌کند.تازه ماجرا به این‌جا هم محدود نمی‌شود و اگر DLCبازی The Last of Us با نام LeftBehind را تجربه کرده باشید، احتمالا در آن قصه هم با نام Weston'sPharmacy روی یکی از دیوارها مواجه شده‌اید. پس این شرکت داروسازی عظیم درجهان سری بازی The Last of Us و مجموعه بازیUncharted ناتی‌داگ وجود دارد.

 

در این لحظه ما هیچ‌گونه اطلاعات رسمی راجع به قسمت بعدی آنچارتد یالست آو آس نداریم. نیل دراکمن، یکی از دو رئیس استودیو بازی‌سازی ناتی داگ گفت کهفقط در صورت نیاز و رسیدن به داستانی در حد بازی TheLast of Us و بازی The Last of Us Part IIسراغ ساخت بازی The Last of Us Part III می‌رود و مدتیقبل هم ناتی‌داگ اعلام کرد که کار این استودیو با سری بازی آنچارتد تمام شده است.ولی خارج از جهان بازی‌های ویدیویی، هر دو مجموعه اقتباس‌های پرخرجی را تحویلتماشاگرها خواهند داد. فیلم Uncharted پروسه‌ی فیلم‌برداریخود را به پایان رساند و سریال The Last of Usشبکه HBO با نویسندگی نیل دراکمن و کرگ مازن به‌زودیوارد فاز فیلم‌برداری خواهد شد.
نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است...

 

درست ! نظر شما با موفقیت ثبت شد!!!ارسال نظر