شایعه: بازی Assassin’s Creed Codename Red دارای ۲ شخصیت سامورایی و شینوبی است


شایعه: بازی Assassin’s Creed Codename Red دارای ۲ شخصیت سامورایی و شینوبی است
اشتراک گذاری در : facebook X plus + telegram

شرکت یوبیسافت تاکنون جزئیات زیادی از بازی Assassin’s Creed Codename Red را منتشر نکرده است. با اینکه در ماه دسامبر گزارش‌هایی مبنی‌بر مواجهه‌ی بازی با مشکلاتی در زمینه‌ی توسعه منتشر شد، اما ظاهرا بازی در وضعیت خوبی به سر می‌برد و بنابر ادعای تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ، دارای دو قهرمان قابل تجربه خواهد بود. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که این کاراکترها احتمالا سامورایی و شینوبی خواهند بود.

 

با اینکه جزئیات بیشتری از این کاراکترها در دست نیست، اما تیزر انتشاریافته توسط یوبیسافت شخصیت سامورایی زن بازی Assassin’s Creed Codename Red را نشان می‌داد. طبق شایعات، شینوبی یک پناهنده آفریقایی است که فرقه قاتلین را برگزیده است؛ موردی که به‌خوبی با شایعات قبلی مبنی‌بر تمرکز پروژه روی مخفی‌کاری تطابق دارد. ظاهرا استودیو Ubisoft Quebec رویکردی مشابه Splinter Cell و Hitman را برای گیم‌پلی در پیش گرفته است.

 

بازیکن‌ها می‌توانند در چمن‌های بلند پنهان شوند، اجساد را پنهان کنند و برای پنهان‌سازی سایه خود چراغ‌ها را خاموش کنند. با اینکه بازی AC Codename Red برای عرضه در پاییز ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده است، اما احتمالا رونمایی کامل از آن به این زودی‌ها اتفاق نخواهد افتاد. اینسایدر گیمینگ گزارش داد که تمرکز یوبیسافت فعلا روی نمایش گیم‌پلی Assassin’s Creed Mirage و معرفی بازی واقعیت مجازی Assassin’s Creed Nexus است.
نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است...

 

درست ! نظر شما با موفقیت ثبت شد!!!ارسال نظر